Fiskalny terminal płatniczy pospay

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay

Posnet wprowadził na rynek nowe i wyjątkowe urządzenie, mobilne połączenie jednocześnie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego – Pospay.

Już nie musisz się zastanawiać, które urządzenie fiskalne wybrać! Teraz wszystkie masz w jednym Fiskalnym Terminalu Płatniczym. Nie musisz już oddzielnie kupować urządzenia fiskalnego i podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych. Teraz wszystkie formalności załatwisz w u nas.  Pospay jest przyjazny w obsłudze i zdolny do szybkiej aktualizacji funkcji potrzebnych Twojemu Biznesowi

JAK KUPIĆ POSPAY?

ZAKUP POSPAY Z ABONAMENTEM NA USŁUGI ESERVICE

ELEMENTY SKŁADOWE URZĄDZENIA POSPAY

Aplikacja sprzedażowa

Może pracować w dwóch trybach: kasowym – w charakterze samodzielnego urządzenia lub drukarkowym - jako jeden elementów systemu sprzedaży. Ma możliwość szybkiej zdalnej aktualizacji.
aplikacja sprzedażowa pospay

Aplikacja płatnicza

Akceptuje płatności kartami: chipowymi, magnetycznymi i zbliżeniowymi oraz płatności dokonywane za pomocą telefonu: BLIK, Google Pay, Samsung Pay, i Apple Pay
aplikacja płatnicza pospay

Terminal płatniczy

Wyposażony jest w nowoczesny, czytelny 4” wyświetlacz dotykowy
Terminal płatniczy

Urządzenie fiskalne

Wytrzymała i niezawodna drukarka fiskalna. Posiada termiczny mechanizm drukujący o szerokości papieru 57mm, typ ”drop in – wrzuć i drukuj”
Urządzenie fiskalne Pospay

Fiskalny Terminal Płatniczy to znakomity wybór nie tylko dla małych sklepów, punktów handlowych na bazarkach, mobilnych punktów gastronomicznych, salonów kosmetycznych, gabinetów lekarskich czy kancelarii prawnych.

Pospay to również niezwykle przydatne urządzenie fiskalne dla wszystkich tych, których biznes opiera się na mobilności i pracy z klientem indywidualnym. Dla trenerów personalnych, serwisantów czy dostawców. Wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i jakość obsługi klienta oraz wysoka mobilność prowadzonej działalności biznesowej sprawdzi się znakomicie.