Kasy fiskalne

HomeKasy fiskalne

Kasa fiskalna to urządzenie elektroniczne, którego zadaniem jest zapis obrotu oraz kwot podatku należnego ze sprzedaży. Stale powiększa się grupa transakcji, które koniecznie powinny być ewidencjonowane na kasie fiskalnej. Dlatego nasza oferta zwiera kasy dostosowane do różnych potrzeb klientów.

To kasy fiskalne odpowiednie dla każdego przedsiębiorcy, który ceni sobie możliwość mobilnej sprzedaży, ma niewiele miejsca na ladzie sprzedażowej czy też potrzebuje urządzenia o małych gabarytach i prostej funkcjonalności.  Można ją wrzuć do teczki jak również  wsadzić do kieszeni

Kasy o rozbudowanych funkcjach dostosowanych do specyfiki pracy małych i średnich punktów sprzedaży. Posiadają szereg udogodnień wspierających pracę kasjera, które w efekcie przyspieszają obsługę klienta.

Systemowa kasa fiskalna, współpracuje z innymi kasami by wspólnie tworzyć system sprzedażowy. Posiadają szeroko rozbudowaną bazę PLU oraz dużo interfejsów komunikacyjnych i zaawansowane funkcje. Idealnie wpiszą się w styl pracy dużych i średnich punktów usługowych.