System POS

HomeSystem POS

System POS to sprzęt komputerowy, urządzenia fiskalne i oprogramowanie do obsługi sprzedaży.

Dlatego jest on idealnym rozwiązaniem w gastronomii. Z pewnością w pełni zaspokoi wszystkie potrzeby twojego lokalu, w szczególności jeśli jest to restauracja, kawiarnia, cukiernia lub bar.

Odpowiednio dobrany system POS dla gastronomii umożliwi:
– przyspieszenie i zautomatyzowanie obsługi klienta
– zarządzanie stanami magazynowymi
– rejestr czasu pracy pracowników
– kontrole personalu

Podstawowe stanowisko POS w lokalach gastronomicznych składa się z:
– terminala dotykowego POS – komputer dotykowy, służący do wprowadzania niezbędnych danych i rejestrowania sprzedaży.
– oprogramowania
– drukarki fiskalnej – urządzenie drukujące paragony fiskalne.
– drukarki zamówień – urządzenie informujące kuchnię o zamówieniu klienta,

Akcesoria, które wzbogacą system POS i ponadto funkcjonalność:
– szuflada kasowa,
– czytniki kodów kreskowych
– waga kalkulacyjna,
– moduły do programu,
– urządzenia przywoławcze

POSBANK APEXA G

Terminal POS APEXA®G dysponuje nowoczesną i współczesną stylistyką, wysoką wydajnością, doskonałą jakością pracy monitora dotykowego w technologii PCAP, mnogością interfejsów I/O oraz elastyczną instalacją. Jakość wykonania i parametry techniczne w pełni zadowolą klientów ceniących sobie nowoczesny design i wysoką jakość pracy urządzenia. Możliwość instalacji na ścianie, blacie oraz na rurowym systemie montażowym to niewątpliwie zaleta terminala Apexa G. Takie rozwiązania umożliwia elastyczne przygotowanie stanowiska kasowego, które docenią przyszli użytkownicy.

POSBANK ANYSHOP PRIME

Zaprojektowany z myślą o użyteczności. W terminalach ANYSHOP Prime wymiana lub instalacja opcjonalnych urządzeń peryferyjnego polega na odkręceniu śrub bez użycia narzędzi. Anyshop Prime to przełom w modułowej konstrukcji terminali POS w którym rozszerzenie o dodatkowe funkcje i opcje nigdy nie było tak proste – wystarczą dłonie. Dwie wersje kolorystyczne wpasują się idealnie do każdego wnętrza.

POSBANK IMPREX PRIME

Zaprojektowany do ciężkiej pracy. W terminalach IMPREX PRIME zostały zastosowane najnowsze rozwiązania technologiczne oraz wbudowane peryferia do jeszcze bardziej wydajnej pracy. O Posbank Anyshop Prime można napisać nie tylko tyle, że jest urządzeniem innym od innych ale takiego połączenia formy z użytecznymi funkcjami z pewnością nie spotyka się  codziennie.

PMK-150 SV III

Terminal POS PMK-150 SV III posiada wysokiej klasy rezystywny ekran dotykowy LCD o przekątnej obrazu 15”. Kompaktowa, solidna i wielofunkcyjna konstrukcja, wyposażona w dużą ilość różnorodnych portów zewnętrznych zapewnia bezproblemową łączność z urządzeniami peryferyjnymi.
Terminal POS PMK-150 SV III to wielofunkcyjne urządzenie dotykowe, dedykowane do pracy w sklepach detalicznych, hotelarstwie i gastronomii. Regulacja kąta nachylenia ekranu 0°~90° umożliwia dostosowanie terminala do różnych środowisk pracy. Opcjonalnie istnieje możliwość zamontowania drugiego monitora oraz trójścieżkowego czytnika kart magnetycznych ułatwiającego identyfikację operatora (personelu).