System POS

HomeSystem POS

GoPOS to innowacyjny, szybki i intuicyjny system sprzedaży dla Twojego biznesu. Pozwala on na kompleksowe zarządzanie lokalem z poziomu komputera lub dowolnego urządzenia osobistego. Oprogramowanie działa na Android oraz Windows i doskonale sprawdzi się zarówno dla małych jak i dużych punktów gastronomicznych. Sprawdź wszystkie funkcjonalności i wykorzystaj GoPOS w swoim lokalu.

Nomee to system sprzedażowy dla gastronomii, który instalujemy na dowolnym urządzeniu z Androidem lub iOSem, całym lokalem zarządzamy przez chmurę. Do tabletu w lokalu możemy podłączyć drukarki fiskalne, bonowe, ekrany dla klientów itd.

POSBANK APEXA G

Terminal POS APEXA®G dysponuje nowoczesną i współczesną stylistyką, wysoką wydajnością, doskonałą jakością pracy monitora dotykowego w technologii PCAP, mnogością interfejsów I/O oraz elastyczną instalacją. Jakość wykonania i parametry techniczne w pełni zadowolą klientów ceniących sobie nowoczesny design i wysoką jakość pracy urządzenia. Możliwość instalacji na ścianie, blacie oraz na rurowym systemie montażowym to niewątpliwie zaleta terminala Apexa G. Takie rozwiązania umożliwia elastyczne przygotowanie stanowiska kasowego, które docenią przyszli użytkownicy.

POSBANK ANYSHOP PRIME

Zaprojektowany z myślą o użyteczności. W terminalach ANYSHOP Prime wymiana lub instalacja opcjonalnych urządzeń peryferyjnego polega na odkręceniu śrub bez użycia narzędzi. Anyshop Prime to przełom w modułowej konstrukcji terminali POS w którym rozszerzenie o dodatkowe funkcje i opcje nigdy nie było tak proste – wystarczą dłonie. Dwie wersje kolorystyczne wpasują się idealnie do każdego wnętrza.

POSBANK IMPREX PRIME

Zaprojektowany do ciężkiej pracy. W terminalach IMPREX PRIME zostały zastosowane najnowsze rozwiązania technologiczne oraz wbudowane peryferia do jeszcze bardziej wydajnej pracy. O Posbank Anyshop Prime można napisać nie tylko tyle, że jest urządzeniem innym od innych ale takiego połączenia formy z użytecznymi funkcjami z pewnością nie spotyka się  codziennie.

PMK-150 SV III

Terminal POS PMK-150 SV III posiada wysokiej klasy rezystywny ekran dotykowy LCD o przekątnej obrazu 15”. Kompaktowa, solidna i wielofunkcyjna konstrukcja, wyposażona w dużą ilość różnorodnych portów zewnętrznych zapewnia bezproblemową łączność z urządzeniami peryferyjnymi.
Terminal POS PMK-150 SV III to wielofunkcyjne urządzenie dotykowe, dedykowane do pracy w sklepach detalicznych, hotelarstwie i gastronomii. Regulacja kąta nachylenia ekranu 0°~90° umożliwia dostosowanie terminala do różnych środowisk pracy. Opcjonalnie istnieje możliwość zamontowania drugiego monitora oraz trójścieżkowego czytnika kart magnetycznych ułatwiającego identyfikację operatora (personelu).