Blog

HomeKasy fiskalneFiskalny terminal płatniczy Pospay dostępny w naszej ofercie.
Pospay czyli kasa fiskalna i terminal płatniczy w jednym

Fiskalny terminal płatniczy Pospay dostępny w naszej ofercie.

ECR serwis jako Agenta Sprzedaży Pospay w Szczecinie oferuje sprzedaż kasoterminala płatniczego Pospay.

JAK KUPIĆ?

ZAKUP POSPAY Z ABONAMENTEM NA USŁUGI ESERVICE

Specjalnie dla Twojego biznesu przygotowaliśmy atrakcyjne warunki nabycia Pospay. Dzięki nim możesz dokonać zakupu drukarki fiskalnej Posnet, a terminal płatniczy D220 wynająć w ramach abonamentu z obsługą płatności elektronicznych. Wszystkie formalności szybko załatwisz w ECR serwis – Agenta Sprzedaży Pospay i będziesz mógł od razu cieszyć się wszystkimi funkcjami Fiskalnego Terminala Płatniczego.

Cena zakupu drukarki fiskalnej Pospay:

1699 zł netto

Abonament miesięczny na wynajem terminala:

35 zł netto

Koszty transakcji:

Zgodnie z cennikiem eService, w tym karty:

Visa:0,69%*
Mastercard:0,79%*
Opłata transakcyjna:
(dla transakcji autoryzowanych)
0,03 PLN

W abonamencie miesięcznym uwzględniony jest:

  • wynajem terminala płatniczego D220
  • dożywotni serwis terminala (w przypadku awarii 2 dni robocze na usunięcie awarii)
  • gwarancja na pamięć fiskalną w drukarce 5 lat
  • transmisja danych GSM (usługa płatności elektronicznych oraz aktualizacja oprogramowania)
  • licencja na aplikację kasowo – drukarkową

Czas umowy:

bezterminowa

* dotyczy kart wydanych w Polsce i poza UE

Wymień Popsapy na online za 99zł

Pobierz regulamin

All in one

Pospay to połączenie funkcjonalności kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Wielofunkcyjne urządzenie w stylu “all in one”, o niewielkich rozmiarach, wygodne w użytkowaniu.

Pospay może pracować zarówno jako autonomiczne urządzenie fiskalne ( w trybie kasowym) jak i jako element większego systemu sprzedaży ( tryb drukarkowy).
Pospay może mu zastąpić zarówno kasę, jak i drukarkę fiskalną. Również w momencie, kiedy przedsiębiorca będzie chciał zmieniać lub rozbudowywać swój biznes, Pospay, dzięki swojej elastycznej multifunkcjonalności, będzie dla niego świetnym rozwiązaniem.

Transakcje bezgotówkowe

Dzisiaj, posługiwanie się kartami płatniczymi to już standard, „oczywista oczywistość’ – jak mawia klasyk. Wprowadzenie w swojej firmie transakcji bezgotówkowych wymaga jednak trochę zachodu. Trzeba kupić/wynająć terminal płatniczy i podpisać umowę z jednym z operatorów transakcji elektronicznych.

Z Pospay jest to o wiele prostsze, ponieważ terminal płatniczy jest jednym z jego składowych elementów, a wszystkie formalności związane z nabyciem Fiskalnego Terminala Płatniczego są realizowane u jednego sprzedawcy.

Pospay akceptuje transakcje wszystkimi rodzajami kart płatniczych, a także te, dokonywane za pomocą aplikacji mobilnych: BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay.

Korzyści

Jest ich wiele! Na przykład: wydanie paragonu klientowi i wydruk z terminala płatniczego odbywa się z tego samego urządzenia. To bardzo usprawnia obsługę klienta, zwłaszcza kiedy przyjmuje się należność poza stanowiskiem kasowym np. w ogródkach gastronomicznych.

Zobacz film!

 

Mobilność

Pospay to mobilne urządzenie o niedużych gabarytach. Waży niewiele ponad pół kilograma i idealnie mieści się w dłoni. Dzięki mobilnej transmisji danych GSM lub sieci WiFi Pospay może pracować w dowolnym miejscu.

To sprawia, że jest pomocnym urządzeniem fiskalnym dla wszystkich mobilnych biznesów: food trucków, sezonowych punktów handlowych, gastronomii, serwisantów czy dostawców.

Korzyści
Przedsiębiorca może finalizować transakcje, gdzie chce i nie jest uwiązany do stanowiska kasowego, swojego biura czy sklepu.

Pospay to kompleksowe rozwiązanie

Kompleksowe rozwiązanie

Fiskalny Terminal Płatniczy to jedyne mobilne urządzenie, które integruje funkcje kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego.

Płatności elektroniczne

Dzięki Pospay, zrealizujesz płatności bezgotówkowe wykonywane kartami: magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi. Pospay obsługuje również transakcje realizowane za pomocą telefonu: BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay.

Dzięki Pospay, zrealizujesz płatności bezgotówkowe wykonywane kartami: magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi.
Drukarka i terminal wyposażone są w dwa, niezależne akumulatory

Mocne akumulatory

Drukarka i terminal wyposażone są w dwa, niezależne akumulatory litowo-jonowe. W przypadku, gdy akumulator terminala rozładuje się, terminal może czerpać energię z akumulatora drukarki. Dzięki temu, Pospay może pracować dłużej bez dodatkowego ładowania.

Ergonomia

Pospay jest ergonomiczny. Rozmiary urządzenia to: 15,2 x 8,02 x 8,15 cm. Waga – trochę ponad 0,5 kg. Pospay jest nieduży i dopasowany do kształtu dłoni.

Pospay jest ergonomiczny
Nabywasz tylko drukarkę fiskalną, a terminal wynajmujesz.

Atrakcyjna cena

Nabywasz tylko drukarkę fiskalną, a terminal wynajmujesz. To nie tylko obniża cenę, ale też sprawia, że nie musisz martwić się aktualizacjami systemu czy naprawami.

Gwarancja

Wynajmowany terminal objęty jest dożywotnią gwarancją i całkowitym serwisem naprawczym. Zakupiona drukarka fiskalna ma 5 - letnią gwarancję.

Wynajęty Pospay posiada dożywotnią gwarancję
Prosta adaptacja pospay

Prosta adaptacja

Pospay może być, w prosty sposób, zaadaptowany do potrzeb konkretnej branży. W ten sposób znacząco ułatwisz sobie pracę!

Formalności od ręki

Teraz wszystkie formalności związane z zakupem urządzenia fiskalnego i obsługą płatności elektronicznych, załatwisz od ręki w jednym miejscu - u Agenta Posnet.

Wszystko załatwisz w jednym miejscu