Blog

HomeKasy fiskalne onlineKasy fiskalne dla firmy budowlanej
Polecane urządzenia fiskalne ONLINE dla budowlańców

Kasy fiskalne dla firmy budowlanej

Zbliża się termin wymiany dotychczasowych kas fiskalnych – z elektroniczną lub papierową kopią paragonu – na kasy fiskalne online dla branży budowlanej.

Od 1 lipca 2021 r. obowiązek stosowania kas fiskalnych online będzie obowiązywał przedsiębiorców świadczących usługi budowlane.

Jakie kasy online najlepiej nadają się dla budowlańców?

 Przenośne
 Posiadające wytrzymały akumulator
 Odporne i wytrzymałe

Prowadzisz firmę budowlaną? Już niedługo, bo od lipca 2021 roku, będziesz musiał korzystać z kasy fiskalnej online. W nowych przepisach dotyczących kas online znalazł się zapis o zwrocie kosztów za urządzenie. Będzie więc dostępna ulga na kasę online dla branży budowlanej. Na jaki zwrot kosztów mogą liczyć przedsiębiorcy? Podobnie jak do tej pory, ulga na kasę online dla osób świadczących usługi budowlane, wynosi 90% ceny zakupu netto, lecz nie więcej niż 700. Z wyminą kasy nie trzeba czekać do lipca 2021 r. – jeśli już teraz wymienisz kasę fiskalną na online, będziesz mógł wcześniej dokonać odliczenia lub uzyskać zwrot na rachunek bankowy.

POSPAY ONLINE

Nie musisz już oddzielnie kupować urządzenia fiskalnego i podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych. Teraz wszystkie formalności zrealizujesz w jednym miejscu!

Pospay ONLINE akceptuje transakcje elektroniczne wszystkimi rodzajami kart płatniczych oraz te, wykonywane za pomocą urządzeń mobilnych.

Nie musisz przejmować się dostępem do internetu, ponieważ transmisję danych przez sieć GSM zapewnia Posnet. Dzięki temu Pospay Online może pracować w dowolnym miejscu! To zapewni wysoką jakość obsługi Twoich klientów!

Pospay to urządzenie ergonomiczne. Jest nieduży, a waży niewiele ponad pół kilograma.

Pospay online dla budowlańca
Kasa fiskalna Ergo online dla firmy budowlanej

ERGO ONLINE

​Konstrukcja urządzenia chroni kasę przed zabrudzeniami.

Niezależnie od tego czy pracujesz stacjonarnie, czy w terenie? Kasa ERGO ONLINE doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji.

Wymiana papieru zajmuje kilka sekund. Polega na wykonaniu trzech, prostych ruchów: otwierasz – wrzucasz papier – zamykasz. I możesz pracować dalej

FAWAG ONLINE

Oferujemy dobre urządzenie w atrakcyjnej cenie.

Solidna i wytrzymała kasa fiskalna w mocnej obudowie.

Kasa fiskalna jest intuicyjna i łatwa w obsłudze Posiada niezbędne funkcje do prowadzenia sprzedażny.

Przypominamy, że drukarka fiskalna nie może funkcjonować bez podłączenia do komputera i integracji z odpowiednim programem sprzedażowym.
Kasa fiskalna Fawag ONLINE dla budowlańca