Blog

HomeKasy fiskalne onlineNajlepsze kasy online dla mechaników!
Jaka kasa fiskalna online dla mechanika

Najlepsze kasy online dla mechaników!

Już tylko kilka dni mają właściciele warsztatów samochodowych i serwisów opon na wymianę kas fiskalnych na kasy online.

Jeśli w Twoim punkcie nie ma jeszcze kasy fiskalnej online i nie wiesz, na które urządzenie się zdecydować to sprawdź nasze propozycje, które idealnie pasującą do warsztatów samochodowych i wulkanizacyjnych.

 

KASY ONLINE POLECANE WARSZTATOM SAMOCHODOWYM I SERWISOM OPON:

ERGO ONLINE

Kasa Ergo ONLINE jest jedną z najpopularniejszych i uniwersalnych kas na rynku, dzięki czemu znakomicie sprawdzi się w warsztacie samochodowym.

Ergo ONLINE to niewielka kasa, która mieści się w dłoni.

Co istotne, Ergo jest bardzo odpornym urządzeniem. Kasa jest w stanie wytrzymać upadki, wstrząsy czy zachlapanie. W pracy mechanika samochodowego to funkcja nie do przecenienia.

ODPORNA OBUDOWA

Konstrukcja urządzenia chroni kasę przed zabrudzeniami i zachlapaniem.

 

WYDAJNA I PRAKTYCZNA 

Kasa posiada wydajny akumulator, a dzięki możliwości ładowania z komputera czy gniazda zapalniczki samochodowej przy użyciu kabla USB, kasa jest bardzo praktyczna.

Kasa Ergo ONLINE jest jedną z najpopularniejszych i uniwersalnych kas na rynku

MOBILE ONLINE

Mobile ONLINE to kolejna kasa polecana do warsztatów samochodowych i serwisów opon. Jest ona najmniejszą kasą fiskalną ONLINE, bez problemu można ją schować w kieszeni roboczego kombinezonu. Dla będącego „wiecznie w ruchu” mechanika samochodowego to niezwykle przydatna cecha.

Poza zasilaniem sieciowym kasę Mobile ONLINE można naładować za pomocą kabla USB podłączonego do komputera lub ładowarki samochodowej. Dla pracowników warsztatu samochodowego to bardzo duże ułatwienie.

MOBILNA I WYDAJNA

Kasa Mobile ONLINE jest urządzeniem małym i mobilnym, ale bardzo funkcjonalnym. Może wydrukować 8000 paragonów bez dodatkowego zasilania.

 

MOCNY AKUMULATOR

Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora  o dużej pojemności dodatkowo zabezpieczy  urządzenie podczas pracy w terenie

Mobile ONLINE to kasa polecana do warsztatów samochodowych i serwisów opon.