Urządzenia all-in-one: rewolucja w Twoim punkcie sprzedaży!

Szukasz nowoczesnego, kompaktowego i wielofunkcyjnego rozwiązania fiskalnego dla swojej firmy? Poznaj urządzenia all-in-one Posnet – rewolucyjne urządzenia, które zmodernizują Twój punkt sprzedaży i zwiększą jego efektywność!

Czym są urządzenia all-in-one?

Urządzenia all-in-one Posnet to nowoczesne komputery fiskalne, które łączą w sobie funkcje drukarki fiskalnej, terminala płatniczego i komputera z ekranem dotykowym. Dzięki temu oferują one szeroki wachlarz możliwości w jednym urządzeniu, co pozwala na:

  • Szybką i sprawną obsługę sprzedaży: Intuicyjny interfejs i szybki procesor umożliwiają błyskawiczne realizowanie transakcji, co przekłada się na krótsze kolejki i zadowolonych klientów.
  • Bezproblemowe przyjmowanie płatności: Urządzenia all-in-one Posnet obsługują różne formy płatności, takie jak gotówka, karty płatnicze, BLIK i inne, co zapewnia komfort klientom i eliminuje konieczność korzystania z wielu osobnych urządzeń.
  • Skuteczne zarządzanie magazynem: Dzięki integracji z systemem magazynowym, urządzenia all-in-one Posnet umożliwiają kontrolę stanów magazynowych w czasie rzeczywistym, automatyczne generowanie zamówień uzupełniających i tworzenie szczegółowych raportów.
  • Dodatkowe funkcje: W zależności od modelu, urządzenia all-in-one Posnet mogą oferować również dodatkowe funkcje, takie jak możliwość wystawiania faktur, zarządzania pracownikami, tworzenia kampanii promocyjnych i wiele innych.

 

Vero Posnet: kompaktowe urządzenie fiskalne z funkcją drukarki i terminala płatniczego. Oferuje mobilność dzięki połączeniom GSM/WiFi, długotrwałą pracę na baterii oraz solidne wsparcie gwarancyjne. Idealne dla dynamicznych biznesów.
Vero - Nowoczesne Rozwiązanie Fiskalne

Vero to innowacyjne urządzenie fiskalne z rodziny SAIO (system all in one), które oferuje kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorców. Jest to kompaktowy i ergonomiczny POS działający na systemie operacyjnym Android 11, zaprojektowany do efektywnego zarządzania sprzedażą. Składa się z drukarki fiskalnej ONLINE, platformy POS oraz aplikacji sprzedażowej, tworząc funkcjonalne stanowisko kasowe.

Niskie Koszty Startowe i Ulga Podatkowa

Kupując Vero, użytkownik nabywa jedynie drukarkę fiskalną ONLINE, co pozwala na skorzystanie z ulgi Urzędu Skarbowego do 700 zł. Platforma sprzętowa i aplikacja sprzedażowa są dostępne w ramach miesięcznego abonamentu, co gwarantuje niskie koszty początkowe i elastyczność użytkowania.

Pełna Gwarancja i Wsparcie Techniczne

Posnet zapewnia pełną gwarancję na platformę sprzętową POS przez cały okres użytkowania, co pozwala przedsiębiorcom skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, mając pewność, że wsparcie techniczne jest zawsze pod ręką.

Wysoka Wydajność i Komfort Użytkowania

Vero wyposażone jest w ekran dotykowy o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280×800, co zapewnia wygodę i oszczędność przestrzeni. Urządzenie obsługuje e-paragony i zawiera wszystkie niezbędne interfejsy, takie jak WiFi, Bluetooth, ethernet czy wejście USB, umożliwiając łatwe połączenie z dodatkowymi urządzeniami.

Dopasowanie do Indywidualnych Potrzeb

Vero oferuje możliwość pracy na wybranej aplikacji sprzedażowej, dostosowanej do specyficznych wymagań branży, w której działa użytkownik. System Android 11, na którym działa Vero, jest specjalnie przygotowany przez Posnet, co gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność pracy urządzenia.